Anna Iwaniuk

Od zawsze związana byłam ze sportem, stąd wybór uczelni był prosty.Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o kierunku wychowanie fizyczne. Swoje pasje połączyłam ze studiami, a później z pracą.

W trakcie studiów rozwijałam się w dziedzinach, które mnie interesują. Jestem instruktorem pływania i jeździectwa. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć z gimnastyki. Pełniłam funkcję opiekuna kolonijnego podczas sezonów wakacyjnych. Ponadto jestem managerem sportu i sędzią sportowym w badmintonie. Brałam udział również przy mniejszych projektach, byłam wolontariuszem w zrzeszonym w Fundacji Rozwoju Wolontariatu “Projektor” – organizowałam zajęcia sportowe dzieciom i młodzieży. Współorganizowałam zawody jeździeckie oraz Polish Pool Freediving Championship.

Od kilku lat uczę jazdy konnej zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej w kilku przedszkolach. Wcześniej prowadziłam zajęcia na pływalni. Praca z ludźmi daje mi wiele satysfakcji, dlatego uważam, że warto rozwijać się i pogłębiać swoje zainteresowania.