Paweł Henc - pomysłodawca, trener i organizator pierwszych w Polsce Internetowych kursów na Animatora Czasu Wolnego, Wychowawcę Kolonijnego, Kierownika Kolonii, Kierownika Wycieczek, Rezydenta Biur Podróży.

Posiadam duże doświadczenie w turystyce i w prowadzeniu kursów. Zarówno stacjonarnych jak i Internetowych. Na początku pracy w turystyce pracowałem jako wychowawca kolonijny. Później zostałem kierownikiem kilku kolonii. Kilka lat później zostałem współwłaścicielem biura podróży.

Organizowałem różnego rodzaju wyjazdy. Były to kolonie, obozy i zimowiska letnie dla dzieci i młodzieży. Po kilku latach postanowiłem także szkolić młodych ludzi do pracy w turystyce. Organizowałem stacjonarne kursy na Wychowawcę kolonijnego. Jednak kursy stacjonarne były dla mnie i uczestników dość "uciążliwe".

Dlatego też dla Waszej wygody, uruchomiłem platformę e-learningową z kursami Animatora Czasu Wolnego, Wychowawcę Kolonijnego, Kierownika Kolonii, Kierownika Wycieczek, Rezydenta Biur Podróży.

Wierz mi, że to nie koniec - szykuję kolejne kursy. Rozpoczynając ten kurs oddajesz się w ręce człowieka, który zna specyfikę tej pracy i posiada ogromne doświadczenie.

"Życzę wszystkim miłej i owocnej nauki. Trzymam kciuki za nadspodziewane efekty Waszej pracy."

Paweł Henc
Mój podpis